Toeta

Nähtamatute Loomade õhtu vol. 14: jõuluhõnguline potluck

TULE JA NAUDI TAIMSEID HÕRGUTISI HEAS SELTSKONNAS!

Meil on rõõm kutsuda Sind juba 13. Nähtamatute Loomade õhtule! Reedel, 28. detsembril kell 18:30 leiab TARTUS, Domus Dorpatensises (aadress Raekoja plats 1) aset jõuluhõnguline taimetoidu potluck!

Potluck on üritus, kuhu kõik osalejad toovad ise midagi söödavat ühisele lauale kaasa, olgu toidupoolis siis isevalmistatud või poest kaasa ostetud. Väga oodatud on kõik taimsed hõrgutised, nii soolased kui magusad – salatid, kotletid, põnevad tikuvõileivad, koogid, küpsised ja nii edasi! Jõuluajale kohaselt on igati teretulnud ka traitsioonilised jõuluroad taimses võtmes – näiteks taimsed vorstid pohlamoosiga ja kõrvitsasalat.

Samuti on kohal Nähtamatute Loomade infolaud, kust saab infot organisatsiooni tegevuse kohta ning toetada meie tegevust loomade heaks annetuse või meeneostuga.

Üritus on kõigile tasuta – võta vaid omalt poolt maitsvat söögipoolist kaasa ja tule veeda aega mõnusas seltskonnas!

NB! Et üritus oleks ka keskkonnasõbralik, palume kõigil, kel võimalik, kaasa võtta ka oma taldriku ja noad-kahvlid!

“Nähtamatud Loomad kutsub” on üritustesari, mille raames toimuvad filmiõhtud, arutelud, paneeldiskussioonid, praktilised ülesanded ja igasugu muud põnevat. Üritusel arutatakse globaalsete teemade üle, mis puudutavad farmiloomade kasvatamist ja selle mõju loodusele, loomadele, ühiskonnale ja inimestele. Lisaks on oluliseks teemaks põnevad alternatiivid toidutööstuses, mis puudutavad loomse toidu asendamist maitsvate ja tervislike tulevikutehnoloogia arengutega. “Nähtamatud Loomad kutsub” üritused on põnevad, harivad ja annavad kindlasti mõtteainet nii teemaga alles tutvujale kui ka juba kogenumale teadjale. Üritused on avatud meelega ja kutsuvad üles kaasa mõtlema ega pelga erimeelseid arvamusi.

Kohtume Nähtamatute Loomade õhtul 28. detsembril kell 18:30 Domus Dorpatensises!

Järgi üritust Facebookis.