Nähtamatud Loomad kutsub hea tahte avaldusele

Riigikogu suures saalis tuleb 15. oktoobril esimesele lugemisele karusloomafarmide keelustamise eelnõu. Kõik loomasõbrad kogunevad sel päeval kell 9.30 Riigikogu ette, et avaldada head tahet ja toetust Riigikogu liikmetele ning karusloomafarmide keelustamisele. Hea tahte avaldusega saame saata üheskoos positiivse signaali näitamaks rahvasaadikutele, et Eesti elanikud toetavad loomasõbralikku otsust karusloomafarmid keelustada. 

Miks on erakordselt oluline, et Sina osaleksid hea tahte avaldusel?

  • Erinevad uuringud näitavad, et lõviosa Eesti inimestest ei poolda rebaste ja naaritsate kasvatamist ja hukkamist farmides karusnaha saamise eesmärgil. Tule ja näitame seda üheskoos Riigikogu liikmetele!
  • Rebased ja teised karusloomad ei kuulu karusloomafarmide kitsastesse puuridesse. Traatpuurides elamine ei ole neile liigiomane ning sellised julmad elutingimused põhjustavad loomadele tõsiseid füüsilisi ja vaimseid kahjustusi. Tule ja näita, et hoolid loomadest!
  • Riigikogus on karusloomafarmide keelustamist arutatud varem kahel korral. Viimati jäi see napilt eelnõust välja. Sel korral on Riigikogu liikmete toetus suurem kui kunagi varem. Tule ja näita ka sina enda toetust ja loomasõbralikkust ning jätame need julmad karusloomafarmid lõpuks ometi ajalukku!

Oma südamlikkust, head tahet ja hoolivust nõrgemate vastu näitama on oodatud kõik inimesed. Üritusega saab liituda SIIN.