Toeta

Filmiõhtu “Carnage” – Nähtamatute Loomade õhtu vol. 10

Oled oodatud juba kümnendale Tartu Nähtamatute Loomade õhtule, mis toimub neljapäeval, 4. oktoobril kell 18:30 Domus Dorpatensises (aadressil Raekoja plats 1)!

Näitame satiirimaigulist komöödiafilmi (Simon Amstell, 2017, “Carnage”). Milline oleks tulevikumaailm, kus keegi enam loomi toiduks ei tarbi? Mida arvaksid sellise maailma inimesed mineviku loomatööstusest? “Carnage” käsitleb just selliseid küsimusi – seda aga niivõrd humoorikas võtmes, et ole valmis valju häälega naerma!

Filmile järgneb teemakohane arutelu, kus kõik on oodatud mõtteid jagama! Üritusel on ka Nähtamatute Loomade infolaud, kus on võimalik organisatsiooni tegevusega lähemalt tutvuda ja osta heategevuslikke meeneid (selle jaoks soovitame varuda sularaha).

Üritus on kõigile tasuta!

Nähtamatute Loomade õhtud on üritustesari, mille raames toimuvad filmiõhtud, arutelud, paneeldiskussioonid, praktilised ülesanded ja igasugu muud põnevat. Üritustel arutatakse globaalsete teemade üle, mis puudutavad farmiloomade kasvatamist ja selle mõju loodusele, loomadele, ühiskonnale ja inimestele. Lisaks on oluliseks teemaks põnevad alternatiivid toidutööstuses, mis puudutavad loomse toidu asendamist maitsvate ja tervislike tulevikutehnoloogia arengutega. Nähtamatute Loomade õhtud on põnevad, harivad ja annavad kindlasti mõtteainet nii teemaga alles tutvujale kui ka juba kogenumale teadjale. Üritused on avatud meelega ja kutsuvad üles kaasa mõtlema ega pelga erimeelseid arvamusi.

Kohtume Nähtamatute Loomade õhtul 4. oktoobril kell 18.30 Domus Dorpatensises!

Järgi üritust Facebookis.