Karusloomafarmidest rebaseid päästev Anna: “Võib juhtuda, et lühike kokkupuude loomaga võib inimese maailmavaadet muuta”

Anna Nenastjeva on juba enam kui 4 aastat tegelenud loomade väljaostmisega karusloomafarmidest. Juba enne, kui ta alustas rebaste päästmisega, oli ta tundnud suurt huvi loomakaitse ja vabatahtliku töö vastu.

Loe edasi…

Prisma emafirma loobub puurimunadest, aga Prisma mitte?

Prisma emafirma S-grupp Soomes teatas puurimunadest üleminekuajaga loobumisest, Prisma Eestis on aga otsustanud iganenud suunda hoida ja jätkab kanade puurispidamise toetamist.

Loe edasi…

Natalie Portmani „Loomi süües:” odava liha kõrge hind

13. aprillil esilinastub kinos Sõprus kauaoodatud dokumentaalfilm „Loomi süües” („Eating Animals”), mis on pälvinud hulgaliselt rahvusvahelist tähelepanu. Erinevalt mitmetest teistest loomaõigusi käsitlevatest filmidest ei viibuta film aga sõrmega lihasööjate pihta, vaid kutsub kõiki mõtestama oma valikuid täna ja tulevikus.

Loe edasi…

Ville kogemuslugu Nähtamatute Loomade vabatahtlikuna

Vabatahtliku Ville Soku kogemuslugu Nähtamatutes Loomades. Ville tegeleb IT ja spordikampaaniaga Tugev Taimsel Kütusel, aga aitab ka muude kampaaniatega, kui tarvis.

Loe edasi…

Fundraiseri päevikud

Olen juba mõned kuud olnud oma lemmikorganisatsiooni (jah, selleks on Nähtamatud Loomad) fundraiser ning selle ajaga on väga palju positiivset toimunud! Nüüd teengi Sulle pisikese kokkuvõtte oma tegemistest!

Loe edasi…

Kampaania aitas tuua võidu Venemaa kodututele koertele

2018. aasta suvel toimusid Venemaal jalgpalli maailmameistrivõistlused. See on maailma kõige populaarsem spordiüritus, mis muu hulgas suurendab kogukondade ühtekuuluvust ja loob unustamatuid emotsioone.

Loe edasi…

Intervjuu Soome loomatööstuse salafotograafi Kristo Muurimaaga

Kristo Muurimaa on viimased 12 aastat teinud tööd selle nimel, et Soome inimesed saaksid teada, milline oli neid toitvate ja katvate loomade elu enne tarbekaubaks saamist.

Loe edasi…

Endise linnufarmi töötaja meenutused: “Jah, tööstushoone ja puuride suurus vastavad ilusti nõuetele, kuid mingist heaolust ei saa juttugi olla!”

Mäletan selgelt neid emotsioone, kui astusin esimest korda linnufarmi uksest sisse. Puuride meri oli nii pikk ja kõrge, et silmaga ei suutnud kõike hoomatagi. Puuriridade vahel oli kõhe kõndida, sest kõik silmapaarid jälgisid mind teravalt läbi puurivõre. Lindude hirmu oli kõikjal tunda.

Loe edasi…

Kolm jõulukingitust loomade heaks

Jõulud on heade soovide ja soojuse aeg. Pühad võiksid tuua õnne ja rõõmu meile kõigile, ka loomadele. Tee sinagi meie armsatele sõpradele pühade puhul head!

Loe edasi…

Astrid Lindgren soovib päästa lehmi

Suvi on peaaegu läbi. Ilmad on tõesti olnud ilusad, hoolimata mõnest vihmasabinast. Minu lemmikpilt suvest, mille võtan endaga kõledasse sügisesse kaasa, on künkal asuv kasesalu – kõige kaunim, imelisem paradiis – koos rohelise karjamaa, kannikeste ja karikakardega, siin-seal punavate maasikmarjadega. Kuid tegelikult on siin veel keegi: üks mäletsev vissi.

Loe edasi…

Miks just Prisma?

Hiljuti alustas Nähtamatud Loomad Eestis kampaaniat, mis kutsub Prisma Peremarketite kaupluseketti üles loobuma puurikanade munadest (märgistatud numbriga 3).

Loe edasi…

Mis tunne on külastada Eesti suurimat karusloomafarmi?

Saame novembri keskel Toompeal kokku Riigikogu liikmetega ning hakkame üheskoos sõitma Eesti suurima karusnahatootja poole. Keila külje all Karjakülas asuv karusloomafarm kuulub soomlastele ning sinna mahub kuni 160 000 looma.

Loe edasi…

Hoia end kursis

Hoia end kursis meie organisatsiooni tegemistega ja liitu inimestega, kes hoolivad loomadest tööstusfarmides. Saadame infot umbes kord kuus.